Kullanıcı Rehberi

Nedir Bu Manipon ?

Manipon, her gün birbirinden farklı onlarca kampanya ile size ulaşır. İlgilendiklerinizi, hiç denemediğiniz ama hep merak ettiklerinizi, bazen de yapmaya bir türlü cesaret edemediklerinizi sizin için bir araya getirip avantajlı deneyimler sunar.

Peki Manipon Bunu Nasıl Yapar?

Sadece size özel e-postalar, size özel kampanyalar! Sitemizi ziyaret ettiğinizde e-posta adresinizi verir, ilgilendiğiniz bölgeleri ve kategorileri seçersiniz. Böylece size özel, kişisel tercihlerinize uygun kampanyalarla ilgili e-postalar alır ve her gün ilginizi çekmeyen onlarca e-postayla karşılaşmazsınız.

Güvenli ve Kolay Alışveriş !

İlginizi çeken bir kampanya mı var? Satın almak için “Hemen Al” butonuna tıklamanız yeterli. Tüm Visa, MasterCard, American Express kredi, banka ve ön ödemeli kartlarıyla %100 güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Manipon ' Nerdedir ?

Manipon yıllardır internet sektöründe olan ve tüm e-ticaret sitelerine tedarik yapan Anka Kuşu Bilişim Ltd.Şti. kuruluşudur. Merkezi Ankara'nın en büyük alışveriş merkezi olan CEPA Alışveriş Merkezindedir. Tüm sorularınız için sabah 10.00 ile 22.00 arası haftanın her günü 0312 219 73 39 ve 0312 219 73 40 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Manipon Ne Demek ?

''MANİ'' jargonda ve günlük hayatta para anlamında kullanılmaktadır aynı kelimenin ingilizce olanıda money dir. ''PON'' ise kupon kelimesinin son üç harfi . Aklımızda hem parayı hemde kuponu birleştirecek bir sistem yapma fikri geldi. Bu fikirden de Manipon ortaya çıktı .

Ürünü Aldım Ama Beğenmedim İade Edeceğim ?

Ürünü aldınız arızalı veya hasarlı çıktı veya içinize sinmedi sorun değil koşulsuz şartsız iade alıyoruz. Bunun nedeni operasyon şeklimizden gelmektedir. Tüm tedarik sistemimiz kendi bünyemizde olduğu için ürünün siparişinden kargoya verilişine ve size ulaştırılmasına kadar geçen bu süreci dikkatle takip ediyoruz. Ödemesini yapmış olduğunuz ve iadesini istediğiniz ürünü faturası ile birlikte bizim bildirdiğimiz sevk adresine göndermeniz yeterlidir. İade işlemleriniz ürün elimize ulaşır ulaşmaz anlaşmalı olduğumuz banka aracılığıyla kredi kartınıza otomatik yüklenir. Böylece sizde bizde rahat etmiş oluruz. Not : Ürün iadelerinde , iade yapıalacak ürünün orjinal paketinin zarar görmemesi ve kullanılmamış olması lazımdır.

Ürünlerde Bu Kadar İndirimin Sebebi Nedir ?

Biz Türk milleti olarak pazarlığı çok seven bir toplumuz , bunun nedeni sıcak insan ilişkilerimizden kaynaklıdır. Şimdi bu pazarlığı biz sizin ve diğer tüm kullanıcılarımız adına masaya yumruğumuzu vurarak yapılacak en dip indirimleri alıyoruz. İndirim gücümüzde güçlü mali yapımızı kullanıp çoğu ürünü kendimiz finans gücümüzü kullanarak nakit alıyor sizlere az karlarla ürünleri ulaştırıyoruz. Böylece sizin cebiniz ve kafanız rahat oluyor.

Manipon Resmi Kayıtlardaki Ünvanı Nedir ?

Manipon ( manipon.com ) Anka Kuşu A.Ş. kuruluşudur. Anka Kuşu A.Ş. kendi markası olan ve tüm Türkiye'de tanınan '' VISCO-PRO'' yatakların sahibidir. Aynı zamanda Ankara'da 10.000 m2 kapalı alanda yatak ve baza üretimi yapmaktadır. Ürünlerini iç ve dış pazara satmanın verdiği güçle Petrol,İnşaat,Medikal,Bilişim sektörlerinde de yatırımları bulunmaktadır.

Manipon'u Yakından Tanıyın !

Anka Kuşu Bilişim Ltd.Şti. Maltepe V.D : 069 044 39 46 Eskişehir Yolu 7.km Mustafa Kemal Mahallesi CEPA Alışveriş Merkezi Kat :2B No:4 Çankaya-Söğütözü-ANKARA 0312 219 73 39 / 0312 219 73 40 / [email protected]